Dostępne kursy

Popularne

Kultura Bezpieczeństwa

Zacznij budować pozytywną i mocną Kulturę Bezpieczeństwa w organizacji!

Sprawdź sam

BBS Bezpieczeństwo Behawioralne

Sprawdź jak wdrożyć system BBS w swojej firmie!

Opinie uczestników

Akademia HSE to wiedza na międzynarodowych standardach, której nie ma na polskich uczelniach!

Wojciech Dziura

Osobiście zainwestowałam w temat kultury bezpieczeństwa, gdzie Jennet Arshimova przekazała Nam sporą dawkę wiedzy podpierając to dużą ilością materiałów i przykładami z własnego doświadczenia, które otwierają nie tylko oczy 😉 a także 🧠 i ❤️ zmieniajac perspektywe postrzegania kwesti dotyczących bezpieczeństwa🎂. Zaangażowanie prowadzącej spotkania było ponad wszelkie moje oczekiwania.👩🏻‍🏫 Nie było komfortowo i właśnie o to chodzi. Twoje życie nie będzie już takie samo po zetknięciu się z tą kobietą -aniołem 😇❤️ Dziękuję Jennet Arshimova wraz ze zespółem NEW HSE za każdą chwilę w Akademii HSE jak również poza nią.(...)

Weronika Klinowska

Dzięki zespołowi New HSE, umocniłam się w dążeniu realizacji celu budowania silnej kultury bezpieczeństwa, (...)To czego się nauczyłam wykorzystuje nie tylko jako szef HSE odpowiedzialny za proces bezpieczeństwa, ale również jako lider mojego Zespołu ❤ bo nieważne gdzie kulturę bezpieczeństwa wdrażasz, ważne, że znasz techniki i metody, które są sprawdzone przez TOP Liderów HSE...

Polecam panel Kultura Bezpieczeństwa ❤

Maria Kędracka Kisiel

Miałam przyjemność być w grupie, która zajmowała się zarządzaniem wypadkami metodą RCA i dzięki temu, że mogłam w tym uczestniczyć, zdefiniowałam sama czego nie wiem... To było coś czego potrzebowałam tak naprawdę :).

Anna Kaczmarkiewicz
Shopping Cart