BBS Bezpieczeństwo Behawioralne

#BBS Nowe oblicze Troski

BBS jest jednym z elementów w naszym systemie, który pomaga wzmacniać pozytywne zachowania i ograniczać niebezpieczne działania. Główne podejście opiera się na informacjach zwrotnych, trosce i obserwacjach, gdzie bezpieczeństwo jest podstawową wartością dla każdego w tworzeniu silnej kultury bezpieczeństwa

Sukces tego systemu, opiera się na połączeniu i wdrożeniu wniosków, osiągniętych podczas naukowych obserwacji oraz praktycznym działaniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, opartym na długoletniej współpracy w polskim środowisku oraz praktyce międzynarodowej, to szkolenie odpowie uczestnikom jak rozpocząć zmianę postaw i sposobu myślenia u pracowników. Dodatkowo wskaże, jak utrwalić oraz powielać zachowania bezpieczne opierając się na pozytywnym wzmocnieniu oraz pochwałach.

Jak wygląda Kurs?

Obejrzyj 2-minutowe nagranie, w którym dowiesz się co zawiera kurs i odkryj, co możesz zyskać!

Włącz pracowników do procesu:
Przekonaj się, jak system BBS angażuje całą organizację w tworzenie niezwykle bezpiecznego środowiska pracy!

Nasz kurs składa się z 7 podstawowych modułów, z którch dowiesz się:
 • Czym jest BBS?
 • Jakie są podstawy- teoria BBS
 • Jak wygląda Model ABC
 • Jakie mamy Rodzaje BBS
 • Jak wyglądają etapy wdrożenia BBS
 • Czym są obserwacje BBS
 • Jakie są najczęstrze błędy popełniane przy wdrażaniu systemów BBS
 • Kurs "BBS Bezpieczeństwo Behawioralne" oferuje kompleksowe rozwiązania dla tych, którzy pragną zmiany w swojej organizacji.

  Dzięki naszym praktycznym modułom, które krok po kroku wprowadzą Cię w świat bezpieczeństwa behawioralnego, otrzymasz nie tylko wiedzę, ale także konkretne narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać zachowaniami pracowników oraz minimalizować ryzyko w miejscu pracy.

  Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją drogę do bezpieczniejszej i bardziej efektywnej przyszłości!

  Co otrzymasz dołączając do kursu

  Lekcje w formie video

  Dostęp do kursu przez 365 dni

  Imienny certyfikat ukończenia

  Linki do artykułów i badań

  Bonus #1: Ebook podręcznika "BBS: Nowe Oblicze Troski"

  Oprócz dostępu do kursu e-learningowego "BBS Bezpieczeństwo Behawioralne", otrzymasz również ekskluzywny bonus w postaci ebooka podręcznika "BBS: Nowe Oblicze Troski". Ten praktyczny przewodnik dostarczy Ci dodatkowych narzędzi i wskazówek, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć i wdrożyć zasady bezpieczeństwa behawioralnego w swojej organizacji.

  Co znajdziesz w kursie

  Moduł 1: Czym jest BBS?

  Moduł 2: Teoria BBS

  Moduł 3: Model ABC

  Moduł 4: Rodzaje BBS

  Moduł 5: Etapy wdrożenia BBS

  Moduł 6: Obserwacje BBS

  Moduł 7: Błędy popełniane przy wdrażaniu BBS

  Prowadzący

  Dr Jennet Arshimova, która ma ponad 17-letnie międzynarodowe doświadczenie w kluczowych kompetencjach branży naftowej, energetycznej, produkcyjnej, budowlanej oraz HSE. Jej imponujące kwalifikacje obejmują dyplomy NEBOSH, IOSH, Cambridge Behavioral Studies z renomowanego Imperial College w Wielkiej Brytanii.

  Jennet nie tylko posiada bogate doświadczenie, ale jest również Założycielką i Dyrektorem Zarządzającym NEW HSE, oraz założycielką Szkoły Zarządzania Ryzykiem na Ukrainie.

  W Polsce, z pasją i zaangażowaniem, promuje najwyższe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Dzięki owocnej współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami i organizacjami z obszaru HSE, Jennet wnoszącym cenny wkład w rozwój tej kluczowej dziedziny.

  Twój wariant kursu

  Wybierając kurs BBS Bezpieczeństwo Behawioralne otrzymujesz:

  Wartość: 597 PLN

  Czasowa obniżka 597PLN

  Odbierz swój dostęp za 597 PLN

  Gwarancja

  Jeśli z jakiś przyczyn kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni to ZWRÓCIMY CI PIENIĄDZE.  Wystarczy, że napiszesz na adres  Twój e-mail a ja zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 7 dni.

  Poznaj opinię uczetników Akademii HSE:

  Osobiście zainwestowałam w temat kultury bezpieczeństwa, gdzie Jennet Arshimova przekazała Nam sporą dawkę wiedzy podpierając to dużą ilością materiałów i przykładami z własnego doświadczenia, które otwierają nie tylko oczy 😉 a także 🧠 i ❤️ zmieniajac perspektywe postrzegania kwesti dotyczących bezpieczeństwa🎂. Zaangażowanie prowadzącej spotkania było ponad wszelkie moje oczekiwania.👩🏻‍🏫 Nie było komfortowo i właśnie o to chodzi. Twoje życie nie będzie już takie samo po zetknięciu się z tą kobietą -aniołem 😇❤️ Dziękuję Jennet Arshimova wraz ze zespółem NEW HSE za każdą chwilę w Akademii HSE jak również poza nią.(...)

  Weronika Klinowska

  Akademia HSE to wiedza na międzynarodowych standardach, której nie ma na polskich uczelniach!

  Wojciech dziura

  Dzięki zespołowi New HSE, umocniłam się w dążeniu realizacji celu budowania silnej kultury bezpieczeństwa, (...)To czego się nauczyłam wykorzystuje nie tylko jako szef HSE odpowiedzialny za proces bezpieczeństwa, ale również jako lider mojego Zespołu ❤ bo nieważne gdzie kulturę bezpieczeństwa wdrażasz, ważne, że znasz techniki i metody, które są sprawdzone przez TOP Liderów HSE...

  Polecam panel Kultura Bezpieczeństwa ❤

  Maria Kędracka Kisiel

  Miałam przyjemność być w grupie, która zajmowała się zarządzaniem wypadkami metodą RCA i dzięki temu, że mogłam w tym uczestniczyć, zdefiniowałam sama czego nie wiem... To było coś czego potrzebowałam tak naprawdę :).

  Anna Kaczmarkiewicz

  Rozpocznij swoją podróż z
  BBS Bezpieczeństwem Behawioralnym

  Razem możemy zmienić kulturę bezpieczeństwa w Twojej organizacji i stworzyć środowisko, w którym każdy pracownik czuje się odpowiedzialny za bezpieczeństwo siebie i innych. Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją drogę do bezpieczniejszej przyszłości!

  Shopping Cart